Wytrysk zmniejsza ryzyko wystąpienia raka prostaty

Wytrysk zmniejsza ryzyko wystąpienia raka prostaty

Wytrysk zmniejsza ryzyko wystąpienia raka prostatyPopularne otwarcie, jak w dupie, zmniejsza ryzyko wystąpienia raka prostaty obecnie jeszcze raz potwierdza się. Ponadto,naukowcy podkreślają, że nawet nie ważne ejakulirate czy za pomocą masturbacji lub stosunku płciowego, ponieważ efekt jest ten sam.

W 2004 roku. roku naukowcy odkryli, że mężczyzna częściej wytrysku, to ryzyko zachorowania na raka prostaty mniej. Ale wyniki tych badań nie były wystarczająco wiarygodne, ponieważ zostało ono przeprowadzone na niewielkiej liczbie uczestników.

Ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego zaczyna znacznie wzrastać w wieku po 50. roku życia. Na niektóre czynniki ryzyka wystąpienia raka gruczołu krokowego, nie można wpływać (predyspozycje genetyczne, w rodzinie), ale są wiodące czynniki ryzyka, na które z pewnością można wpływać, a mianowicie:

  • Otyłość
  • Palenie
  • Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego
  • Choroby przenoszone drogą płciową
  • Wazektomia

Temat ten wymaga przeprowadzenia większej liczby badań„, – zaznaczyła kierownik badań, dr. Jennifer Ryder i dodała, jak”należy zapoznać się ze wszystkimi sposobami, za pomocą których ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego może być ograniczone do minimum.”

W badaniu wzięło udział 31925 mężczyzn, a w nich 3839 jest patilo od raka prostaty. Oni wypełnili ankietę, która zawierała pytania dotyczące swoich nawyków żywieniowych. http://www.sygma-bank-awatar.pl/eracto-w-problemach-z-prostata-i-erekcja/

Wyniki wykazały, że mężczyźni, którzy ejakulatu więcej niż 21 razy w miesiącu, mają znacznie mniejsze ryzyko zachorowania na raka prostaty, w porównaniu z tymi, które ejakulatu od 3 do 7 razy w miesiącu. Ryzyko prostaty zmniejszyć nawet o 30% uczestników, którzy ejakulatu więcej niż 21 razy w miesiącu.

Dodaj komentarz