Rak prostaty: przyczyny, objawy i leczenie

Eracto w problemach z prostatą i erekcją

Rak prostaty: przyczyny, objawy i leczenieGruczołu krokowego lub prostata to gruczoł męskiego układu rozrodczego. Wielkości Eracto orzecha włoskiego, znajduje się bezpośrednio pod pęcherzem, przed odbytnicy.

Istnieją tysiące maleńkich gruczołów w prostacie, i wszystkie one służą do produkcji płynu, który jest integralną częścią nasienia. Ten płyn również chroni i odżywia plemniki. Kiedy mężczyzna przeżywa orgazm, zdarzają się kawałki, które przymusu gruczołu krokowego na  Eracto wydzielanie płynu do cewki moczowej.

Rak gruczołu krokowego zwykle rozwija się powoli. Wielu ludzi umierają ze starości, nie wiedząc, że cierpi na raka prostaty. Kilka badań, które obejmowały sekcji zwłok wykazały, że około 80% mężczyzn w latach osiemdziesiątych cierpi na raka prostaty, i że tego nie wiedzą.

Eksperci Eracto twierdzą, że rak gruczołu krokowego zaczyna się od maleńkich zmiany kształtu i wielkości komórek gruczołu krokowego, i nazywa intraepitelnaneoplazija gruczołu krokowego (PIN).

Przygotuj zupę z pomidorów i czosnku do walki z rakiem prostaty!

Objawy Eracto gruczołu krokowego

Podczas wczesnej fazy raka gruczołu krokowego zwykle nie ma objawów. Większość mężczyzn Eracto na tym etapie, po kolejnej kontroli, odkrywa, że ma raka prostaty.

Należy zwrócić uwagę na następujące objawy:

 • częstsze oddawanie moczu, szczególnie w nocy
 • Eracto trudny początku oddawania moczu
 • trudności w oddawaniu zatrzymanie moczu po rozpoczęciu
 • ślady krwi w moczu
 • bolesne oddawanie moczu
 • bolesny wytrysk
 • trudności osiągnięcia lub utrzymania erekcji.

Jeśli rak prostaty jest zwiększone, mogą wystąpić następujące objawy:

 • ból w kości, często w kręgosłupie, miednicy lub żeber
 • boli część kości udowej
 • słabość w nogach (jeśli nowotwór rozprzestrzenił się na kręgosłup i leđnu moždinu)
 • nietrzymanie moczu (jeśli nowotwór rozprzestrzenił się w kręgosłup i ściska rdzeń kręgowy)
 • nietrzymanie moczu i kału (jeśli nowotwór rozprzestrzenił się na kręgosłup i leđnu moždinu).

Przyczyny raka gruczołu krokowego

Nie istnieją konkretne przyczyny raka. Istnieje kilka kluczowych czynników, które Eracto wpływają na raka gruczołu krokowego, takich jak wiek, rasa, styl życia, leki i sprzęt.

Wiek

Wiek jest głównym czynnikiem ryzyka. Że mężczyzna jest starszy, tym ryzyko jest większe. Rak gruczołu krokowego jest rzadko spotykane wśród osób poniżej 45 lat, ale często po 50. roku.

Genetyka Eracto

Dane statystyczne pokazują, że genetyka jest z pewnością czynnikiem ryzyka zachorowania na raka gruczołu krokowego. Częściej spotyka się wśród pewnych grup rasowych. Mężczyzna ma większe ryzyko zachorowania na raka, jeśli ma to bliźnięta jednojajowe.

Wykonaj proste kroki w celu zapobiegania raka prostaty!

Odżywianie i ćwiczenia

Odżywianie i ćwiczeniaDieta śródziemnomorska może zmniejszyć szanse na rozwój raka prostaty. Niektóre badania wskazują, że soja, selen i zielona herbata zachowują prostaty. Dieta, bogata w Eracto warzywa, również chroni przed rakiem prostaty.

Regularne ćwiczenia fizyczne, joga, stretching, medytacja i udział w grupach wsparcia, mogą zmienić sposób, w jaki geny zachowują się i zmienić bieg na raka. Inne badania wskazują, że niedobór witaminy D i dieta bogata w czerwone mięso, to może powodować raka gruczołu krokowego.

Leki

Niektóre badania mówią, że może istnieć związek między codziennego stosowania leków przeciwzapalnych i raka gruczołu krokowego. Badania wskazują, że statyny, które są używane do obniżania poziomu cholesterolu, może zmniejszać ryzyko zachorowania na raka prostaty.

Otyłość

Badania pokazują wyraźny związek między otyłością i zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka prostaty, a także większe ryzyko wystąpienia przerzutów i śmierci.

Choroby przenoszone drogą płciową

Mężczyźni, którzy mieli Eracto gonoreju, mają większe szanse na rozwój raka gruczołu krokowego.

Metody leczenia i terapii raka gruczołu krokowego

Wczesna faza raka prostaty

Jeśli nowotwór małe i zlokalizowane są zazwyczaj traktowane w jednej z następujących procedur:

 • Ostrożnie czekam – nie pilne leczenie. Regularnie monitorowany jest poziom PSA (prostata odmianowy antygen) w krwi.
 • Radykalne prostatektomijab – chirurgiczne usunięcie gruczołu krokowego.
 • Brahiterapija – miniaturowy radioaktywne źródła promieniowania prowadzą w kontakcie z guzem.
 • Radioterapia modulowane intensywności – nowoczesna technika, która pozwala lekarzom dostarczyć dokładną ilość promieniowania na komórki nowotworowe z minimalną szkodą dla organizmu.

Zalecenia dla leczenia zależy od niektórych przypadkach. Wszystkie Eracto metody leczenia mają swoje zalety i wady. Pacjent powinien omówić opcje z lekarzem.

Rozpoznać znaki ostrzegawcze raka prostaty!

Produkcji raka prostaty

Jeśli się jeszcze bardziej agresywny, pacjent może być konieczne połączenie radioterapii i terapii hormonalnej.

Radioterapia wymaga leczenia na codzień, i trwa do 8 tygodni. Chirurgiczne usunięcie gruczołu krokowego jest również opcja. Tradycyjna operacja wymaga pobytu w szpitalu w ciągu dziesięciu dni, a czas odzyskiwania może trwać do trzech miesięcy.

Jeśli hormonalna terapia Eracto przestaje działać, są jeszcze inne możliwości leczenia. Wstrzyknięcia substancji radioaktywnych, pomaga pacjentom z zaawansowanym rakiem gruczołu krokowego, żyją dłużej.

Możliwe powikłania

Przerzuty

Nowotwór rozprzestrzenił się na inne części ciała, organy lub kości za pośrednictwem krwi lub układu limfatycznego. Jeśli rak rozprzestrzenia się do cewki moczowej, istnieje niebezpieczeństwo poważnych problemów Eracto z nerkami. Jeśli rak rozprzestrzenia się na kości, może być bolesne i powodować łatwiejsze, złamania kości.

Nietrzymanie moczu

Rak prostaty lub leczenia, może prowadzić do urinarnu moczu.

Zaburzenia erekcji z Eracto

Rak gruczołu krokowego lub leczenia raka, mogą prowadzić do zaburzeń erekcji.

Kwasica czynniki

Ryzyko śmierci z powodu raka prostaty znacznie wyższa, jeśli człowiek ma wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom cukru we krwi, wysoki poziom tłuszczów we krwi i wysokim BMI (wskaźnik masy ciała).

Dodaj komentarz